Blogas

Sudeginkite kalorijas dar greičiau

Stiklinė šio vasariško gėrimo pusryčiams ar prieš fizinę veiklą padės sudeginti daugiau riebalų. Išbandykite dabar!

Riebalų degintojo veiksmingumas

Turbūt jau girdėjote apie įvairius riebalų degintojus. Tai produktai, kurie įvairiais būdais padidina riebalų deginimo greitį. Daugelis pagreitina medžiagų apykaitą termogenezės dėka, procesas, kurio metu kūnas išskiria šilumą, tokiu būdu degindamas riebalus.

Ananasai padidina baltymų skaidymą

Ananasai yra vienas geriausių maisto produktų, skirtų deginti kalorijas. Tai atsitinka netiesioginiu būdu, bromelaino dėka. Šis fermentas pasižymi baltymų skaidymu virškinimo trakte, o tai reiškia, kad jie yra lengviau prieinami organizmui ir sukelia mažiau virškinimo problemų.

Jei baltymai nėra suvirškinami, gali atsirasti vidurių užkietėjimas, susikaupti toksinai, atsirasti pilvo pūtimas ir sulėtėti medžiagų apykaita. Tai prisideda prie svorio padidėjimo ar nesugebėjimo numesti svorio, nepaisant jūsų pastangų.

Vasariškas ananasų skonio gėrimas su 3 rūšių riebalų degintojais

Vasara yra idealus laikotarpis leisti laisvalaikį lauke. Užuot sėdėję bare su draugais, eikite pasivaikščioti ar važiuokite dviračiu.

BootBurn STRONG ACTIVE 1000, su 3 aukščiausios kokybės ingredientais (žalioji arbata, mate arbata ir guarana), su 1000 mg L-karnitino, B-vitaminu ir papainu, yra idealus vasaros gėrimas tiems, kurie nori daugiau sportuoti, ir sudeginti daugiau kalorijų. Jau dabar galite įsigyti riboto leidimo ananasų skonio gėrimą. Produktas padeda sudeginti daugiau kalorijų nepriklausant nuo to, kurią fizinę veiklą pasirinksite.

Atgal į Blogą