Blogas

Mano mėgstamiausias sijonas per 2 savaites tapo per laisvas!

Turėjau panašių problemų, kaip ir daugelis kitų moterų - pernelyg didelis svoris trukdė normaliam gyvenimui ir turėjau su juo kovoti visą laiką” - sako Alma. Į tai galima žiūrėti dviem kampaisi: viena vertus,Alma yra gurmanė, meistriškai kurianti patiekalus kiekvieną dieną, kita vertus, ji nevalgo visą dieną tam, kad spėtų įvykdyti visas užduotis virtuvėje.

Kai vakare pagaliau randu laiko pasiilsėti - traukia greitas maistas

Kai adrenalinas dėl smarkaus tempo dienos darbų metu dingsta, vakare pasijaučiu alkana”- pastebi Alma - “visada traukia panašūs maisto produktai: kaloringiausi ir riebiausi, pavyzdžiui, balta duona su dešra.”

Dėl svarbių užimamų pareigų ji paprasčiausiai sunaudoja visą laiką ir energiją darbui: ”Sporto salė buvo paskutinis dalykas mano sąraše!”. Tai reiškia, kad metabolizmas išlieka lėtas, o kalorijų perteklius nėra suvartojamas. Dažnai fizinio aktyvumo trūkumas kartu su netaisyklinga mityba veda link pilvo pūtimo, su kuriuo taip pat kovojo Alma.

Kad nejausčiau dar labiau išsipūtusi, aš sumažinau išgeriamo vandens kiekį

”Aš ne tik kankinausi dėl viršsvorio, bet ir jaučiausi tarsi ištinusi, išsipūtusi. Štai kodėl pradėjau gerti mažiau vandens, nes buvau susirūpinusi, kad skysčiai mane dar labiau išpūs. Klaida! Tik dar blogiau pasijaučiau”. Todėl Alma, jau turėjusi teigiamą patirtį su Sensilab produktais, nusprendė skubėti išbandyti naujus vandens viršsvorį mažinančius produktais iš SlimJOY linijos WaterOut Strong ir WaterOut Strong Night. Tai gėrimai rytui ir kapsulės vakarui, padedančios pašalinti pernelyg didelį vandens kiekį, susikaupiantį dienos metu bei intensyviai stimuliuoti jo pašalinimą iš organizmo nakties metu.

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI

Ypatingai veiksmingas liekninamasis gėrimas skysčius pašalinantis dar geriau, greičiau ir stipriau!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI -63%

Įprastinė kaina: 39,80 €

Jūsų kaina: 14,90 €

× Uždaryti

Aš norėjau greitų rezultatų ir tai buvo vieninteliai produktai, kurie man iš tiesų padėjo

”Norėjau greitai pasiekti matomų rezultatų, nes mano motyvacija greitai mažėja. Štai kodėl aš nusprendžiau išbandyti abu produktus: WaterOut Strong dienai ir WaterOut Strong Night nakčiai. Aš norėjau kuo greičiau atsikratyti šių papildomų kilogramų ir vėl jaustis gerai. Ir nėra geresnio būdo, nei atsikratyti kilogramų dieną ir netgi naktį”- savo sprendimą dėl abiejų produktų pasirinkimo aiškina Alma.

Po dviejų savaičių mano mėgstamiausias sijonas man tapo per laisvas

Alma buvo sužavėta, kai jau po kelių dienų pasijuto šiek tiek mažiau išsipūstusi. “Mano mėgstamias sijonas po dviejų savaičių tapo perplatus! Tuo metu jau buvau numetusi 2,5 kg ir buvau labai sužavėta tuo, kad labiausiai reyultatai pasimatė aplink juosmenį”. Alma pabrėžia, kad WaterOut Strong ir WaterOut Strong Night yra vieninteliai produktai, padėję jai taip greitai atsikratyti nepageidaujamų kilogramų.

Dabar kiekvieną dieną naudoju WaterOut, nes tuomet jaučiuosi lyg kiekvieną dieną kažką darau savo kūno labui

Alma nebepraleidžia nėdienos be WaterOut, kuris padėjo jai numesti 7 kilogramus per du mėnesius. Džiaugiuosi, nes kilogramai iš pradžių krito greitai, o numetus perteklinį vandens svorį pradėjo mažėti lėčiau, palaipsniui, bet tikrai akivaizdžiai. Pokyčiai akivaizdžiausi aplink juosmenį, dabar pilvo pūtimas nebevargina, virškinimas yra puikus. Jaučiuosi nuostabiai!

WaterOut Night kapsulės

Labos nakties, vandens svori! Labas rytas, lieknas kūne!

WaterOut Night kapsulės -20%

Įprastinė kaina: 19,90 €

Jūsų kaina: 15,90 €

× Uždaryti

Atgal į Blogą