Blogas

Riebalus deginantis gėrimas

Stiklinė ananasų skonio gaivinančio gėrimo prieš treniruotę ar po pietų, padės sudeginti daugiau riebalų itin greitai. Sužinokite daugiau jau dabar!

Riebalų degintojas

Turbūt jau girdėjote apie tokius maisto produktus, kurie padeda deginti riebalus ir greitinti medžiagų apykaitą termogenezės dėka - procesas, kurio metu kūnas išskiria šilumą, tokiu būdu degindamas riebalus.

Vienas tinkamiausių riebalus deginančių produktų yra ananasas. Jo žinomas poveikis:

  • Cholesterolio ir diabeto prevencijai: Ananasai kontroliuoja cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje. Šiame vaisiuje yra mažai cukraus, todėl jis rekomenduojamas diabetu sergantiems žmonėms. Vaisiuje taip pat gausu skaidulinių medžiagų, kurios mažina cholesterolio absorbciją kraujyje.
  • Dėl didelio skaidulų kiekio, taip pat padeda palengvinti vidurių užkietėjimą.
  • Bromelaino dėka veikia kaip priešuždegiminis preparatas. Jis naudojamas tokioms ligoms kaip cistitas, gastritas ir urologinėms ligoms gydyti.

Ananaso riebalus deginančios savybės

Ananasas savo sudėtyje turi bromelaino, kuris pasižymi riebalus deginančiomis savybėmis. Ši medžiaga gerina virškinimą ir greitina medžiagų apykaitą. Taip yra todėl, nes ji skaido maisto baltymus, kai jie pasiekia mūsų skrandį.

Ananasai taip pat turi diuretinių ir anti-celiulitinių funkcijų. Juose yra organinių rūgščių, kurios gali veiksmingai kovoti su vandens užsilaikymu organizme, pagrindine celiulito susidarymo priežastimi. Kai celiulitas pasiekia kenksmingą audinių lygį, jis sukuria vizualiai matomas duobutes, vadinamąjį „apelsino žievelės“ efektą

Viskas, ko Jums reikia

Visus šiuos privalumus galite rasti naujame riboto leidimo BootBurn STRONG ACTIVE 1000 riebalus deginančiame gėrime. Šiame ananasų skonio tropiniame gėrime yra 1000 mg gryniausio L-karnitino rinkoje (be sintetinio D-karnitino), kuris gaminamas Šveicarijoje ir padeda palaikyti aukštą energijos lygį.

Šiame gėrime yra 3 aukščiausios kokybės termogeniniai ingredientai, kurie net kelioms valandoms padidina vidinę kūno temperatūrą ir pagreitina riebalų deginimą po treniruotės. Pirkite dabar ir gaukite 1 NEMOKAMAI!

Atgal į Blogą