Blogas

OPUNCIJA: kaktusas, kuris pakeitė viską, ką žinojome apie svorio metimą

Kas galėjo pagalvoti, kad paprastas kaktusas atneš tokias didžiules permainas? Vis dėlto tai įvyko. Opuncijai, kuri kartais vadinama dygliuotąja kriauše, verslo požiūriu iš visų kaktusų pasisekė labiausiai. Ir turbūt nėra įspūdingesnės istorijos apie opunciją, kaip ta, kurią patyrė jų augintojas Hamedas.

Opuncija yra įžymybė tarp kaktusų. Žmonės ją valgo, vartoja gėrimams, ji yra itin veiksminga metant svorį, o kai kuriems šis vaisius yra bilietas į geresnį gyvenimą.

Opuncija pasižymi gydomosiomis savybėmis ir ypač padeda norint sulieknėti, todėl tampa sunku patenkinti šiuolaikinio pasaulio poreikius. Opuncijų daugiausiai užauginama Meksikoje ir Tunise. Tačiau retam opuncijų augintojui pasisekė taip, kaip ūkininkui Hamedui iš Tuniso, kurio gyvenimas dėl šio vaisiaus labai pasikeitė.

Kaip opuncija pakeitė Hamedo gyvenimą?

Tunise beveik ketvirtadalis gyventojų gyvena žemiau skurdo ribos. Daugelis Tuniso gyventojų savo namuose neturi net elektros ar vandens. Šalis kenčia dėl prastos sveikatos priežiūros sistemos, kuri prieinama tik žmonėms, turintiems pakankamai pajamų. Kita problema yra neraštingumas, ypač Tuniso kaimo vietovėse.

Hamedo kaimas nebuvo išimtis. Jis su šeima jau daugelį metų sunkiai vertėsi, todėl vaikai net negalėjo lankyti mokyklos. Jo žmona mirė gimdydama jų ketvirtąjį vaiką. Kaime nebuvo jokio gydytojo, ir net jei būtų buvęs, jo paslaugas būtų galėję sau leisti tik keli turtingieji

Kai Hamedui pasitaikė galimybė išplėsti savo ūkį, jis ja pasinaudojo. „Viskas įvyko taip greitai! Nebūčiau visko padaręs vienas, be sūnaus ir dukterų. Jie visą laiką mane palaikė.“

Šiandien visi keturi jo vaikai gali lankyti mokyklą, kurią finansuoja Hamedo opuncijų ūkis . Kaime dabar yra ir gydytojų, nes Hamedas norėjo, kad gyventojai gautų geriausią sveikatos priežiūrą.

Daugelis kaimo gyventojų dirba opuncijų ūkyje, o Hamedas už tai, ką nuveikė dėl šio skurdaus kaimo, yra labai gerbiamas žmogus.

Po sėkmingo derliaus nuėmimo niekas neišmetama: lapai, stiebai ir kitos netinkamos opuncijų dalys tampa vertingu pašaru gyvuliams, o vaisiai paverčiami koncentruotu ekstraktu, nes tai leidžia sumažinti transporto išlaidas ir poveikį aplinkai .

Tinkamai naudojama opuncija gali pakeisti jūsų gyvenimą

Opuncijos gydomoji galia

Ar norite sužinoti, kuo opuncija veiksminga? Štai keli žinomiausi sveikatai naudingi dalykai:

  • Valo iš organizmo toksines medžiagas;
  • Gerina kraujotaką ir mažina kraujospūdį ;
  • Turi antibakterinių ir priešuždegiminių savybių ;
  • Kovoja su riebalų ląstelių augimu;
  • Stiprina imuninę sistemą;
  • Gerina virškinimą , saugo nuo vidurių užkietėjimo;
  • Stiprina dantis ir kaulus;
  • Mažina patinimą ir reumatizmą;
  • Pagreitina atsigavimą po gausaus svaigalų vartojimo;

Opuncijos vaisiai laikomi supermaistu , ir tikrai ne veltui. Jie turi daug vitamino C, B grupės vitaminų, magnio, kalio, kalcio, vario, maistinių skaidulų ir antioksidantų .

Opuncija yra veiksminga svorio mažinimo priemonė , nes ji neleidžia organizme kauptis riebalams . Taip pat įrodyta, kad dėl vaisiuje esančių tirpių maistinių skaidulų žymiai sumažėja apetitas . Jos sulėtina cukraus įsisavinimą, todėl žmogus ilgiau jaučiasi sotus .

Opuncijai pridėjome dar daugiau galios

Su Prancūzijos specialistais sukūrėme veiksmingus natūralius mišinius . Puikiajai opuncijai suteikėme dar daugiau galios. Tiksliomis proporcijomis įmaišę opuncijos, sukūrėme ypač greito poveikio svorio mažinimo priemonę „WaterOut Strong“, kuri jau nustebino tūkstančius vartotojų.

2019 m. išleidome jau trečią šio gaminio versiją, ir jis dar niekada nebuvo toks veiksmingas kaip dabar. Gamybai naudojamos tik aukštos kokybės sudedamosios dalys , kurios papildo viena kitą, kad galėtumėte greičiau ir lengviau pasiekti savo svajonių figūrą .

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI

Ypatingai veiksmingas liekninamasis gėrimas skysčius pašalinantis dar geriau, greičiau ir stipriau!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI -63%

Įprastinė kaina: 39,80 €

Jūsų kaina: 14,90 €

× Uždaryti

Atgal į Blogą