Blogas

"NEREIKALINGI KILOGRAMAI NYKTE IŠNYKO!"

”Aš turėjau sunkumų su svoriu ir sveika mityba didžiąją dalį savo gyvenimo, kaip ir dauguma moterų”, aiškina ji - „įtemptas darbo grafikas ir nepakankamas laiko kiekis tinkamai pavalgyti darbe lėmė, kad iš lėto kilogramai pradėjo augti”.

Aš nesijaučiau gerai, jaučiausi ištinusi ir pavargusi visą laiką

Petra, kuri taip pat studijuoja, žinojo - papildomo laiko tam, kad tinkamai pavalgytų, dar ilgai neatsiras. Tačiau ji taip pat žinojo, kad turi kažką daryti. Perteklinis svoris tikrai paveikė mano gyvenimą: aš nesijaučiau gerai, aš nuolat buvau ištinusi, pavargusi ir prastos formos.

Tai buvo ypač pastebima, kai ji pasiėmė atostogas nuo visko ir išvažiavo kopti į kalnus. Kai noriu skirti laiko sau - keliauju į gamtą ir lipu į kalnus. Tačiau nuolatos gaudant kvapą, jausmas ne toks geras.

Man reikia ko nors, kas veikia iš karto, nes kitu atveju prarandu motyvaciją

Po draugės rekomendacijos, Petra nusprendė išbandyti WaterOut Strong NIGHT. “Ji man sakė, kad tai suveikė greičiau, nei bet kas kitas. Norėjau naudoti kažką greito ir paprasto, nes kitaip neturėčiau motyvacijos visa tai tęsti. Aš gerai save pažįstu”.

Petra jį įsimylėjo: nors girdėjau daug gerų dalykų apie WaterOut, aš vis tiek buvau sukrėsta: pirmieji rezultatai pasimatė taip greitai!

Ekranas ant svarstyklių rodė neįtikėtinus skaičius

Petrai labiausiai palengvėjo, kai praėjo pilvo pūtimas. Be to ji maloniai nustebo, kai pastebėjo, kad jos įprastiniai drabužiai tapo laisvi. “Šie matomi rezultatai man davė motyvacijos tęsti, ką pradėjau! Aš galėjau akivaizdžiai jausti, kad mano kūnas tampa lengvesnis - pagaliau be vandens svorio. Kilogramų skaičius mažėja ir aš jaučiuosi puikiai”.

Ne tik nebesijautė išsipūtusi ir patinusi, bet ir virškinimas smarkiai pagerėjo. "Seniai jau taip buvo, kad jaučiausi taip puikiai - nuostabus jausmas.

Petra įsimylėjo WaterOut - sąjungininką kovoje su viršsvoriu: „Ši patirtis pakeitė mano gyvenimą, aš vėl jaučiuosi energinga, be to pradėjau dėvėti drabužius, kurie anksčiau man netikdavo! Aš dabar esu savimi pasitikinti moteris!

WaterOut Night kapsulės

Labos nakties, vandens svori! Labas rytas, lieknas kūne!

WaterOut Night kapsulės -20%

Įprastinė kaina: 19,90 €

Jūsų kaina: 15,90 €

× Uždaryti

Atgal į Blogą