Blogas

Katy Perry atskleidė, kodėl ji taip mėgsta obuolių sidro actą

Visi žinome dainininkę Katy Perry,bet galbūt ne visi žino, kad Katy savo kūno linijas išlaiko kai kurių patikrintų receptų dėka. Vienas iš jų - kasdien vartojamas obuolių sidro actas. Kodėl? Skaitykite ir sužinokite daugiau!

Nuotrauka: Featureflash Photo Agency / Shutterstock.com

Ji sako, kad jos vaikystė atrodė maždaug taip: Mano mama sakydavo „O, varškė juk tokia skani! “. Aš mielai ją valgydavau ir maniau, kad ji prilygsta picos skoniui“.

Sekdama mamos pėdomis Katy bėgant metams tapo natūralių „super maistu“ vadinamų produktų žinove.

Vienas iš sveikų įpročių, kuriuos ji perėmė iš mamos ir naudoja tam, kad palaikytų savo kūno formą - obuolių sidro acto gėrimas kasdien. „Mano mama vertė mane tuo mėgautis kasdien, bet dabar tai tapo man įpročiu ir mano kasdienio ritualo dalimi".

Taigi kodėl Katy Perry reguliariai mėgaujasi actu?

Obuolių sidro acto nauda: jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis ir turi detoksikuojantį poveikį, mažina cukraus ir cholesterolio kiekį kraujyje, taip pat padeda numesti svorio. Bet juk obuolių sidro actas nėra skanus! Jis gali sudirginti gerklę ir skrandį bei pažeisti dantų emalį.

Štai kodėl mes sukūrėme 100% natūralų produktą, kuris sustabdo alkio priepuolius ir pagreitina riebalų deginimą - CiderFit STRONG yra geriausias pagalbininkas jūsų kasdieniniame gyvenime.

Novatoriška obuolių sidro acto formulė padės kūnui išvalyti toksinus, sumažins apetitą, padės sudeginti riebalų atsargas ir pagreitins svorio metimą.

CiderFit STRONG padės pagerinti virškinimą ir suteiks jums daugiau energijos.

Kuo ypatingas šis skanus gėrimas? Mes neturime jokių paslapčių.

CideFit STRONG yra obuolių sidro acto (gaminamo iš ES obuolių), patentuoto Actazin ™ ingrediento (kivių milteliai), opuncijos, tirpių maistinių skaidulų (cikorijos), rapsų ekstrakto, miškinė dedešvos ekstrakto ir vitamino C mišinys.

CideFit STRONG neturi glitimo ir laktozės, be GMO ir tinkamas vegetarams.

Ar norite mėgautis šiuo veiksmingu poveikiu ir jūs?. Išbandykite ir įsitikinkite patys! Pastebėsite, kad CiderFit yra VEIKSMINGAS, priešingai nei įprastas obuolių sidro actas, jis turi švelnų skonį ir kvapą.

CiderFit STRONG - alkį malšinantis gėrimas

Neturi įprastinio obuolių sidro acto skonio, tačiau padeda pašalinti pilvo riebalus ir pagerinti virškinimą!

CiderFit STRONG - alkį malšinantis gėrimas -20%

Įprastinė kaina: 19,90 €

Jūsų kaina: 15,90 €

× Uždaryti

Atgal į Blogą