Blogas

KAIP HORMONAI VEIKIA MŪSŲ KŪNO FORMAS?

 
Tyrimai atskleidė glaudų ryšį tarp įvairių liaukų funkcionavimo mūsų organizme ir mūsų kūno formos (riebalų kūne pasiskirstymo).

Jei mūsų hormonai yra išsibalansavę, išlaikyti sveiką kūno svorį tampa praktiškai neįmanoma.

Kokios įtakos hormonai turi svorio metimui?

Hormonai yra gaminami ir išleidžiami į kraują įvairių liaukų dėka, o po to gabenami atlikti įvairiausias funkcijas. Mes galime trikdyti endokrininės sistemos darbą suvartodami per daug cukraus, per mažai kalorijų, dėl didelės įtampos ar toksiškų medžiagų poveikio.

Remiantis hormonų sistemos darbu yra išskiriami 3 problematiški kūno tipai.

Antinksčių tipas

Antinksčiai yra randami virš inkstų ir atlieka labai svarbų vaidmenį apsaugant kūną nuo kenksmingo streso poveikio.

Kortizolis - streso hormonas - aktyvina riebalų rūgščių oksidaciją riebaliniame audinyje. Taip organizmas gauna daugiau energijos šaltinių, tačiau neprisižiūrint jis gali sunykti. Tai trukdo numesti svorį - padidėja vandens užsilaikymas kūne. Šis procesas dažniausiai vyksta, jei jūs laikotės mažo kaloringumo dietos.

Antinksčių tipo simptomai:

 • Lėtinis nuovargis, išsekimas po minimalaus fizinio krūvio;

 • Riebalų kaupimasis juosmens, pilvo srityse;

 • Skysčių kaupimasis;

 • Padidėjęs apetitas sūriam maistui;

 • Virškinimo sutrikimai, artritas, sunkus priešmenstruacinis sindromas;

Antinksčių tipo fizinės charakteristikos: platūs pečiai, stiprios kojos ir padidėjusi juosmens apimtis. Antinksčių tipo žmonėms sunkiausiai sekasi pašalinti didėjantį pilvuką.

Rekomendacijos

Maisto produktai, kurių trokštate, dažniausiai yra sūrūs ir riebūs. Šie maisto produktai stimuliuoja antinksčių liauką, o suvartojus pernelyg didelį jų kiekį, gali pagreitėti antinksčių stimuliacija ir dėl to padidėti svoris. Mes rekomenduojame valgyti daugiau vaisių, mažiau riebalų, pieno produktų ir pilnagrūdžių produktų. Sportuojant rekomenduojame atkreipti ypatingą dėmesį į kojas ir pilvą.

SlimJOY siūlo WaterOut Strong:

WaterOut padės pašalinti probleminėse srityse susikaupusį vandenį. Tai sumažins veido patinimą, bet svarbiausia, jis padės sumažinti pilvo, juosmens, kojų ir rankų apimtį. Be to iš kūno pašalins toksinus ir perkraus jūsų limfinę sistemą.

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI

Ypatingai veiksmingas liekninamasis gėrimas skysčius pašalinantis dar geriau, greičiau ir stipriau!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI -63%

Įprastinė kaina: 39,80 €

Jūsų kaina: 14,90 €

× Uždaryti

Skydliaukės tipas

Skydliaukė gamina hormonus, atsakingus už ląstelių metabolizmą. Šie hormonai yra atsakingi už riebalų deginimą, svorio netekimą, pažinimo gebėjimus, žarnyno funkciją, maistinių medžiagų įsisavinimą ir atliekų pašalinimą iš kūno.

Nepakankamai aktyvios skydliaukės liaukos gali sukelti tokias problemas kaip svorio padidėjimas, odos problemos, depresija ir energijos trūkumas.

Skydliaukės tipo simptomai:

 • Laipsniškas ir pastovus svorio didėjimas;

 • Nuovargis, apatija;

 • Nemiga ir sunkumai užmiegant;

 • Jautrumas šalčiui, didelis cholesterolio lygis ir sąnarių skausmas;

 • Plaukų slinkimas, išsausėjusi oda.


Rekomendacijos

Skydliaukės tipo žmonės turėtų iš savo raciono pašalinti cukrų, baltuosius miltus, duoną ir baltuosius ryžius. Tinkamiausi produktai yra kiaušiniai, daržovės, vištiena, žuvis ir liesa mėsa. Venkite kofeino.

Treniruočių sesijos turėtų būti sutelktos į aerobikos ir raumenų masės didinimo pratimus, siekiant pagreitinti metabolizmą.

SlimJOY siūlo SlimJOY kapsules:

SlimJOY kapsulių naujoviškos formulės sudėtyje nėra kofeino. Jose gausu jodo, kuris stimuliuoja skydliaukės veiklą, tuo pat metu slopindamas paprastųjų angliavandenių pasisavinimą 54%, riebalų pasisavinimą 58%.

SlimJOY Kapsulės

Pašalinkite riebalus ir cukrų iš visko, ką suvalgote!

SlimJOY Kapsulės -66%

Įprastinė kaina: 43,80 €

Jūsų kaina: 14,90 €

× Uždaryti

Kiaušidžių tipas

Kiaušidžių tipo žmonės turi specifines kūno formas su išryškėjusiais klubais ir šlaunimis.

Kiaušidės yra moterų reprodukcinės liaukos, esančios abiejose gimdos pusėse. Jos gamina estrogeną ir progesteroną, horomonus, atsakingus už lytinių organų vystymąsi ir antrinius lytinius bruožus, įskaitant riebalų pasiskirstymą organizme. Bet kokia disfunkcija dėl padidėjusio estrogeno gamybos sukelia riebalų perteklių.

Kiaušidžių tipo simptomai:

 • Ūmus priešmenstruacinis sindromas;

 • Riebalų kaupimasis, ypač šlaunų srityje;

 • Kiaušidžių cistos, nevaisingumas;

 • Spuogai, nuotaikų svyravimai;

 • Nuovargis, nugaros ir kelių skausmai;

 • Seksualinio potraukio mažėjimas;

 • Nenormalus menstruacinis kraujavimas.

Rekomendacijos

Venkite valgyti keptą ir aštrų maistą, riebalus, pieno produktus, cukrų ir kiaulieną. Tačiau rekomenduojama sunaudoti daug baltymų, nes tai padeda sukurti raumenų masę. Propaguokite ilgus pasivaikščiojimus, bėgiokite, šokite ar užsiimkite gimnastika.

SlimJOY rekomenduoja BootBurn ACTIVE:

BootBurn ACTIVE galutinai sustiprins jūsų metabolizmą. Jums esant fiziškai aktyviam, jis sudegina daugiau riebalų ir veikia net ir jūsų treniruotei pasibaigus. Galite jį vartoti prieš trumpą treniruotę ir gauti tokių pačių rezultatų, kaip ir ilgai trunkančios fizinės treniruotės metu.

BootBurn Strong Active 1000: 1+1 NEMOKAMAI

Efektyvus riebalų degintojas, kuris pagerina treniruočių rezultatus!

BootBurn Strong Active 1000: 1+1 NEMOKAMAI -50%

Įprastinė kaina: 39,80 €

Jūsų kaina: 19,90 €

× Uždaryti

Atgal į Blogą