Blogas

Julianna: „Turėjau sulieknėti per vieną mėnesį."

„Norėjau numesti svorio prieš keliaudama į Kubą medaus mėnesiui. SlimJOY dėka man tai pavyko!“

Sveiki! Mano vardas Julianna ir jau kurį laiką esu SlimJOY produktų gerbėja. Dabar tapau ir entuziastinga SlimJOY Portugalijos filialo redaktore. Džiaugiuosi galėdama dirbti su produktais, kurie padėjo man pasiekti šių puikių rezultatų. Aš išbandžiau šiuos produktus, todėl mielai papasakosiu kaip man sekėsi.

 * [Individualūs rezultatai gali skirtis. Norint atsikratyti svorio svarbu vartoti įvairų maistą ir palaikyti sveiką gyvenimo būdą.]

20 metų kovojau su vadinamuoju yo-yo efektu: numesdavau šiek tiek svorio, o vėliau jis sugrįždavo, kartais net ir dvigubai. Didžioji dauguma mano šeimos narių turi antsvorį ir priauga svorio labai greitai, todėl nuolat privalome galvoti apie savo mitybą! Studijų metu aš priaugau 18 kilogramų, o nėštumo metu ir po jo - net 27 kilogramus!

Antsvoris niekada nepasireiškia be šalutinio poveikio, bent jau mane lydėjo nuovargis, energijos stoka ir odos problemos. Dėl nuolatinio nuovargio ir energijos trūkumo buvau blogos nuotaikos. Pastebėjau, kad ant veido atsirado daug spuogų.

Visą gyvenimą sukausi tame pačiame rate: priaugdavau svorio ir tuomet stengdavausi sulieknėti, mano drabužių spinta buvo užpildyta įvairaus dydžio ir skirtingų sezonų drabužiais. Nusprendžiau, kad man to užteko, nuolatinis svorio kritimas ir padidėjimas negali tęstis visą mano gyvenimą!

„Mano uošvė atsikratė 10 kilogramų!“

Su SlimJOY produktais susipažinau savo uošvės dėka. Jai pavyko atsikratyti net 10 kilogramų, todėl norėjau sužinoti ir aš, kaip ji tai padarė! Jos atsakymas: „Aš naudoju SlimJOY produktus ir išgeriu šaukštą graikinių riešutų aliejaus kiekvieną dieną."

Nusprendžiau pabandyti ir aš! Norėjau numesti svorio ... Nusipirkau lėktuvo bilietus į Kubą. Aš mėgstu keliauti, o ši kelionė buvo nepaprasta, tai buvo mano medaus mėnuo! Kai ištekėjau, dėl studijų negalėjome iš karto išvykti, todėl vis atidėdavome savo kelionę...

Pradėjau su SlimJOY kapsulėmis ir kartais pasnikavau. Pusryčiai buvo turtingiausias dienos valgis. Duoną iškeičiau į košę, pietūs visuomet buvo lengvesni, o makaronus ir ryžius pakeičiau virtomis bulvėmis.

SlimJOY kapsulės

Pašalinkite riebalus ir cukrų iš visko, ką suvalgote!

SlimJOY kapsulės -55%

Įprastinė kaina: 21,90 €

Jūsų kaina: 9,90 €

× Uždaryti

Rezultatai - „Per mėnesį atsikračiau net 6 kilogramų!"

Aš numečiau 6 kilogramus per vieną mėnesį! Naudodami SlimJOY užtikrinsite daug greitesnius lieknėjimo rezultatus. Žinoma, buvau dar labiau sujaudinta ir motyvuota pasiekti daugiau. Pastebėjau, kad turiu daugiau energijos, esu gyvybingesnė, todėl ir nuotaika nuolat išliko gera.

Kelionė buvo puiki! Kuboje praleidome 22 dienas, aplankėme įvairius miestus, skirtingus šalies regionus, šokome salsą Havanoje, ragavome puikų maistą ir gerai praleidome laiką rojaus paplūdimiuose!

Grįžus iš kelionės, SlimJOY tapo mano gyvenimo partneriu. Man patinka būti lieknai, nes tuomet jaučiuosi labai gerai! Aš turiu daug daugiau energijos ir jaučiuosi laiminga. Mano nuotaika pagerėjo, visą dieną bėgioju su dukra, na o išaugusi meilė sau pagerino ir mano satykius su vyru.

SlimJOY man padėjo pakeisti gyvenimo būdą. Mano gyvenimo kokybė geresnė, o gyventi pasidarė daug smagiau! Vengiu perdirbtų produktų, tačiau vakar su vyru nuėjau į romantišką vakarienę ir nesijaučiau kalta! Jausmas tikrai nuostabus, nes žinau, kad galiu kontroliuoti savo kūną ir svorį.

Kai pradėjau dirbti su SlimJOY, kiekvieną rytą gėriau WaterOut STRONG ir rezultatai buvo nuostabūs! Jau po 3 dienų mano kelnės tapo laisvesnės.

SlimJOY dėka aš pagaliau pakeičiau savo gyvenimo būdą. Esu labai patenkinta rezultatais. Aš sveikesnė, kupina energijos ir jaučiuosi daug geriau!

Išbandykite ir jūs! Mėgaukitės savo kūnu! Mėgaukitės savo gyvenimu!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI

Ypatingai veiksmingas liekninamasis gėrimas skysčius pašalinantis dar geriau, greičiau ir stipriau!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI -63%

Įprastinė kaina: 39,80 €

Jūsų kaina: 14,90 €

× Uždaryti

Atgal į Blogą