Blogas

Išbandžiau viską, bet kilogramai niekur nedingsta!

Be limfinės sistemos atrodytumėte lyg vandens balionas ant dviejų kojų

Visi žinome, kad mūsų kūno yra daugiau nei vienas milijonas kraujagyslių, tačiau mažiau žinoma tai, kad egzistuoja kita sistema - limfinė, kuri taip pat turi labai svarbią užduotį - rūpintis perteklinio vandens iš kūno pašalinimu.Ši sistema kiekvieną dieną pumpuoja bent 2 litrus skysčių! Jei neturėtumėte šios drenažo sistemos, būtų išsipūtę, lyg vandens balionas, nes šis vanduo iš kūno nepasišalintų.

Kai limfinė sistema sutrikusi, visi bandymai numesti svorio yra pasmerkti žlugti

Daugelio nesėkmingų bandymų numesti svorio priežastis dažnai yra sutrikusi limfinė sistema, kuri nesugeba išpumpuoti viso vandens pertekliaus iš kūno . Nesvarbu, kiek jūs besistengtumėte sveikai maitintis, jūs negalite sėkmingai veikti papildomų kilogramų be gerai veikiančios limfinės sistemos. Paprasčiausiai todėl, kad šis nereikalingas vanduo nėra pašalinamas ir kaupiasi jūsų kūne.

Kodėl mes negalime numesti svorio be geros nutekėjimo sistemos?

Viena iš priežasčių yra labai paprasta:jūsų organizme yra daugiau litrų perteklinio vandens, nei turėtų būti ir dėl to galite atrodyti bei jaustis ištinę.

Kita priežastis yra ta, kad visas šis vandens perteklius kaupiasi aplink kraujagysles ir jas suspaudžia, o tai sukelia kraujo apytakos pablogėjimą. Deguonis yra būtinas riebalų deginimui, bet deguonį į kiekvieną kūno ląstelę perkelia kraujas, todėl logiška perteklinio vandens pasekmė yra ta, jog negalime numesti svorio. . Prasta kraujo apytaka = mažiau deguonies ląstelėms = sudeginama mažiau riebalų.

Trečioji priežastis, paremta naujausiais tyrimais, yra ta, kad riebalai pradeda kauptis ir aplinkiniuose audiniuose. Limfinė sistema taip pat yra atsakinga už suvartotų riebalų pernešimą iš virškinimo sistemos į kraują. Šie riebalai, kurie prasiskverbia į limfmazgius aplinkiniuose audiniuose, paskatina ir esamų riebalų ląstelių augimą, ir naujų didėjimą.

WaterOut STRONG

Veiksmingas liekninantis gėrimas, greitai ir efektyviai pašalina skysčius!

WaterOut STRONG -50%

Įprastinė kaina: 19,90 €

Jūsų kaina: 9,90 €

× Uždaryti

Natūralus vandens pertekliaus šalinimas, kuris padėjo numesti svorio jau daugiau, nei 70 000 slovėnų

Jei norite numesti svorio, pirmiausia turite pasirūpinti geru kūno perteklinio vandens atsikratymu. Mūsų WaterOut gėrimas buvo suprojektuotas specialistų šiam tikslui: naudojant efektyviausius natūralius ingredientus, jis užtikrina, kad vandens perteklius iškeliautų iš kūno, o tai yra pirmas žingsnis efektyvaus svorio metimo link . WaterOut yra toks sėkmingas, nes tai greičiausias būdas formuoti pasitikėjimą savimisparčiai atsikratant svorio. Jo jau atsikratė daugiau nei 70 000 slovėnų.

Mes dar labiau sustiprinome produkto veikimą, didindami veikliųjų medžiagų koncentraciją (artišokų ekstraktas, margainis ir raudonosios vynuogės), tokiu būdu per kelias dienas suteikdami itin galingą poveikį: pašalinama 3,5 karto daugiau perteklinio vandens ir 60% sumažina patinimą.

WaterOut Strong gėrimas yra pirmas žingsnis tobulos figūros link, nes išlaisvina jus nuo perteklinio vandens. Tai leidžia efektyviau deginti riebalus.

Atgal į Blogą