Blogas

Atsikratykite kilogramų vartodami vandenį

Kas pamanytų, kad toks paprastas dalykas kaip vanduo kasdieninėje rutinoje gali padėti atsikratyti tų nedėkingų kilogramų? Turime gerų žinių! „Human Nutrition and Dietetics“ žurnale publikuotas tyrimas tai patvirtina. Norėtumėte sužinoti daugiau? Skaitykite toliau!

Tyrime septynerius metus buvo nagrinėjami 18 000 suaugusiųjų, kurių pagalba buvo atskleista, kad žmonės, kurie gėrė didžiausią kiekį vandens, suvartojo mažiausiai kalorijų. Kaip tai įmanoma? Visų pirma – buvo suvartota mažiau gėrimų su pridėtiniu cukraus kiekiu. Verta paminėti, kad išgertas kiekis vandens jiems taip pat padėjo sumažinti kasdien suvartojamą sočiųjų riebalų, cukraus, druskos ir cholesterolio kiekį.

1-3 Stiklinės per dieną = suvartota net iki 205 kcal mažiau

Kasdien išgertos trys stiklinės vandens gali padėti suvartoti net iki 205 kalorijų mažiau! Kaip tai veikia? Tai tik paprasta matematika: 0.8kg per mėnesį tai beveik 10 kg per metus ir visa tai įmanoma paprasčiausiai geriant tris stiklines vandens per dieną. Juk tai taip paprasta!

Kartais kai jaučiatės išalkę, neretai tai ženklas, kad esate ištroškę. Todėl šioje situacijoje dažnai pradedate užkandžiauti – ir vėl papildomos nereikalingos kalorijos! Taigi, pasirūpinkite ir nepamirškite gertuvės – rezultatai pasirodys akimirksniu.

Nepavyksta atsikratyti pertekliniu skysčių kiekiu organizme?

Dažnai nusprendžiame sumažinti skysčių kiekį dėl išsipūtusio pilvuko. Toks pasirinkimas yra labai klaidingas. Pakankamas skysčių kiekis yra labai svarbus – tačiau tinkamų skysčių pasirinkimas - dar svarbesnis.

Norėtųsi nušauti du zuikius vienu šūviu? Be vargo! WaterOut STRONG išspręs šias problemas ir suteiks būtent tai, ko jums reikia. Šis produktas padės pašalinti skysčių perteklių iš organizmo ir atsikratyti papildomų kilogramų. Skamba patraukliai, bet geriamojo vandens skonis ne toks viliojantis? Jokių problemų – natūralus aviečių skonis be jokio pridėtinio cukraus leis jums pasimėgauti šia akimirka.

Troškulį malšinantis gėrimas padės ne tik pasijausti lengvesniais, bet ir pamiršti apie pilvuko išsipūtimą jau po savaitės. Atsikratę visų toksinų pastebėsite pokyčius ir ant svarstyklių, todėl nepamirškite džiaugtis ir planuoti savo vasarą kartu su mumis!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI

Ypatingai veiksmingas liekninamasis gėrimas skysčius pašalinantis dar geriau, greičiau ir stipriau!

WaterOut STRONG 1+1 NEMOKAMAI -63%

Įprastinė kaina: 39,80 €

Jūsų kaina: 14,90 €

× Uždaryti

Šaltinis: An R. & McCaffrey J. (2016) Plain water consumption in relation to energy intake and diet quality among US adults, 2005–2012. J Hum Nutr Diet

Atgal į Blogą